Sanatorium Uzdrowiskowe „PIAST” to dom z wieloletnią tradycją. Pięknie usytuowany, otoczony zielenią trzypiętrowy budynek wyposażony w windę i nie posiadający barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych.

Obiekt umiejscowiony jest w lesistym parku uzdrowiska o ponad 400-letniej tradycji w Iwoniczu-Zdroju. Oddalony ok. 200 m od pięknego deptaku zdrojowego, 350 m od pijalni wód mineralnych, 800 m od wyciągu narciarskiego, 80 m i 700 m od jaskiń solnych, 700 m od kriokomory oraz w pobliżu dwóch krytych basenów rekreacyjnych, istnieje możliwość skorzystania z jednego z nich po wykupieniu karnetu nie wychodząc z obiektu.

Do dyspozycji gości na miejscu znajduje się: stołówka, kawiarnia, TV SAT, bilard, biblioteka, winda oraz baza zabiegowa. Baza hotelowa /pokoje 1,2,3- osobowe, apartamenty/ w części dostosowana jest dla osób z dysfunkcją narządu wzroku, słuchu oraz dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Oferujemy wyśmienitą, domową kuchnię oraz własne wypieki. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera.

Serdecznie zapraszamy do urokliwego, z bogatymi tradycjami, o specyficznym klimacie górsko – morskim uzdrowiska Iwonicz-Zdrój, którego gościem bywali m.in.: Wincenty Pol, Aleksander Fredro, Władysław Bełza, Stanisław Kierbedź, Lucyna Ćwierciakiewicz, Adam Didur, Jan Kiepura, Hanka Ordonówna, Mieczysława Ćwiklińska, Stanisław Studencki, Halina Czerny-Stefańska, Wojciech Żukrowski, Miron Białoszewski i inni.